Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych

Działanie fal radiowych polega na przekazaniu ciepła skórze. Pod wpływem temperatury poprawia się ukrwienie skóry poprzez dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry.

Fale radiowe pozwalają na wykonywanie liftingu skóry, twarzy, szyi i dekoltu bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikro-cyrkulację. Mogą być wykonywane jako zabiegi seryjne lub jako pojedynczy zabieg ,,bankietowy”.

W zabiegach seryjnych pierwsze rezultaty poprawy jędrności i napięcia skóry są widoczne po około 3-5 tygodniach. Efekt dogłębnej poprawy pojawia się stopniowo w ciągu 2 do 6 miesięcy po wykonaniu zabiegu. Najlepsze rezultaty występują u osób w wieku 30-55 lat, u których skóra łatwiej reaguje na bodźce stymulujące, u osób starszych wyniki są również dobre, zwłaszcza, gdy kuracja jest intensywniejsza.

 

Działanie zabiegu na  twarz:

– spłycanie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek,
– poprawa napięcia zwiotczałej skóry,
– poprawa napięcia policzków,
– poprawa owalu twarzy,
– redukcja tzw. „chomików”,
– złagodzenie fałdów nosowo-wargowych,
– poprawa kolorytu cery,
– lepsze odżywienie tkanek,
– odprężenie mięśni twarzy,
– łagodniejsze rysy twarzy,