Laser Elite


Laser/System  Elite Cynosure dla medycyny estetycznej charakteryzuje wszechstronność działania, dzięki której możliwe jest przeprowadzenie różnych terapii laserowych w sposób szybki i niezwykle skuteczny z uwzględnieniem wymagań skóry praktycznie każdego klienta.

 

Rewolucyjność technologii polega na połączeniu w jednym systemie dwóch długości fal o sprawdzonym działaniu:

  • lasera Aleksandrytowego 755 nm,
  • lasera Nd:YAG 1064 nm.

Urządzenie Elite pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, gdyż oferuje znacznie więcej niż systemy oparte na jednej długości fali, które wykazują skuteczność leczenia dolegliwości i stanów skórnych jedynie w ograniczonym zakresie.

Optymalne długości fali

Długość fali 755 nm charakteryzuje znacząca absorpcja melaniny, co zapewnia bezpieczeństwo, powtarzalność oraz trwałe rezultaty zabiegu usuwania owłosienia bądź leczenia zmian pigmentacyjnych skóry.

Długość fali Nd:Yag 1064 nm jest doskonała w zabiegach trwałego usuwania owłosienia na skórze o ciemniejszej karnacji lub skórze opalonej. Ponadto długość fali 1064 nm doskonale sprawdza się w zabiegach niwelowania zmian naczyniowych w obrębie twarzy i nóg, rumienia i zmian pigmentacyjnych wywołanych działaniem światła słonecznego.

System Elite łączy w sobie wysoką gęstość energii oraz duży obszar działania – co w rezultacie zapewnia głębszą penetrację, skraca czas trwania zabiegu, a także optymalizuje jego rezultaty. W przeciwieństwie do urządzeń o stałych parametrach, system Elite oferuje siedem różnych plamek zabiegowych z regulacją długości impulsów do 300 mili sekund – co pozwala na dostosowanie zabiegu do określonych potrzeb każdego pacjenta.

Laser Elite™  posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym  świecie, dopuszczający je na rynek jako urządzenia do trwałego usuwania włosów oraz przebarwień.

Laser Ellite™ to innowacyjna technologia amerykańskiej firmy Cynosure przeznaczona do:

  • trwałego usuwania owłosienia,
  • usuwania rozszerzonych naczynek twarzy i nóg,
  • niwelowania rumienia;
  • redukcji zmian pigmentacyjnych naskórka, takich jak plamy starcze, przebarwienia słoneczne oraz piegi,
  • poprawy wyglądu skóry zniszczonej na skutek działania światła słonecznego przy użyciu techniki fotoodmładzania.