Nasz zespół

Certyfikowany zespół specjalistów w AKADEMII URODY

W Akademii Urody dbamy o ciągły rozwój naszej kadry, śledzimy światowe trendy w kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej wybierając zabiegi, które są skuteczne i bezpieczne dla naszych klientów.

 

dr Magdalena Rogóż

Doktor Magdalena Rogóż, jest doktorem nauk farmaceutycznych o specjalności kosmetologia, a także magistrem fizjoterapii. Od wielu lat wykładowcą szkół wyższych (PWSZ Nysa, AWF Wrocław, Wyższa Szkoła Fizjoterapii,) na kierunku kosmetologia.
Jest współtwórcą i założycielem Akademii Urody Wrocław Rogóż & Jarosz. Wspólnie z mgr Jarosławą Jarosz zarządza i kieruje pracą gabinetu i centrum szkoleniowego Akademia Hi-Tech Magdalena Rogóż.
Od ponad 20 lat specjalistka i szkoleniowiec z zakresu nowoczesnych technologii. Autorka wielu publikacji naukowych oraz uczestniczka licznych staży krajowych i zagranicznych z zakresu nowoczesnej kosmetologii estetycznej.
Członek Krajowej Izby Fizjoterapeutów i Krajowej Izby Kosmetologów.

 

mgr Jarosława Jarosz

Magister Jarosława Jarosz, jest od wielu lat wykładowcą szkół wyższych (AWF Wrocław, Wyższa Szkoła Fizjoterapii, PWSZ Nysa, PWSZ Wałbrzych) o specjalności kosmetologia, specjalistą odnowy biologicznej. Jest współtwórcą i założycielem Akademii Urody Wrocław Rogóż & Jarosz.
Wspólnie z dr Magdaleną Rogóż zarządza i kieruje pracą gabinetu i centrum szkoleniowego Akademia Hi-Tech Magdalena Rogóż.
Od ponad 20 lat specjalista i szkoleniowiec z zakresu nowoczesnych technologii. Uczestniczka licznych staży, warsztatów oraz szkoleń krajowych i zagranicznych z zakresu nowoczesnej kosmetologii estetycznej.

 

 

Lek med. Kamila Sokołowska

W 2015 r. ukończyła Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu im. Piastów Śląskich – Wydział Lekarski.
Od wielu lat współpracująca z Akademią Urody Wrocław Rogóż & Jarosz.
Uczestniczka wielu kursów, kongresów medycyny estetycznej i konferencji naukowo-szkoleniowych.
Zafascynowana technologią przeszczepów autologicznych tkanek pacjenta (składniki bogatopłytkowe krwi).
W praktyce wykorzystująca jedynie leki i wyroby medyczne najwyższej jakości posiadające wymagane certyfikaty medyczne.
Entuzjastka holistycznego oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

 

 

mgr Magdalena Leciej-Kropp

Nazywam się Magdalena Leciej-Kropp. W 2014 ukończyłam Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu z tytułem Magistra Kosmetologii. Swoją przygodę z kosmetyką rozpoczęłam już dużo wcześniej od 2008 zajmuję się stylizacja paznokci. W zawodzie kosmetologa pracuję od 2014r w międzyczasie poszerzyłam swoje kwalifikacje o tytuł podologa. Do zespołu Akademii Urody trafiłam w kwietniu 2022r. Od czasu, kiedy jestem matką, poczułam jak ważna jest równowaga między życiem codziennym a chwilą dla siebie. Dlatego staram się, aby każda z moich klientek podczas zabiegu mogła poczuć, że robi coś tylko dla siebie oraz przenieść się z daleka od codzienności, w pełni zrelaksować i prawdziwie odpocząć.

 

 

 

mgr Kamila Bilska

Nazywam się Kamila Bilska i od października 2018 roku mam przyjemność należeć do Zespołu Akademii Urody Wrocław Rogóż & Jarosz.
W lipcu 2018r uzyskałam tytuł Magistra Kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu i mimo, że swoje studia już skończyłam, to nadal staram się podnosić swoje umiejętności.
Uczestnictwo w wielu szkoleniach oraz branżowych konferencjach pozwala mi na ciągłe poszerzanie horyzontów oraz odkrywanie kolejnych możliwości zawodu, który wybrałam i pokochałam.
W swojej pracy zawsze staram się witać Klientów z uśmiechem i sprawiać, że wychodzą z Gabinetu zrelaksowani i zadowoleni.
Prywatnie – miłośniczka zwierząt, dobrej muzyki i pole dance.