Wizaż i makijaż

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny to lekki , naturalny sposób poprawienia Twojej urody. Polega na podkreśleniu rysów twarzy, zatuszowaniu niedoskonałości, uwypukleniu ust, wydłużeniu rzęs i rozjaśnieniu cery. Ten makijaż podkreśli naturalne piękno Twojej urody.

 

Makijaż kobiety dojrzałej

Makijaż kobiety dojrzałej wymaga przede wszystkim precyzji i umiaru. Matowy makijaż pozwoli wydobyć ze skóry naturalne piękno sprawiając , że zmarszczki staną się mniej widoczne.

 

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy to makijaż, który widocznie podkreśli Twoją urodę. Odpowiednie kolory dobrane do Twojego stroju, urody i charakteru sprawią że poczujesz się wyjątkowo.

 

Makijaż próbny

Makijaż próbny wykonuje się zwykle przed wielkim wyjściem, aby dopiąć wszelkie szczegóły na ostatni guzik, tak aby strój i makijaż się zgadzały, a osoba dobrze się czuła i miała świadomość , że w ważnym dla niej dniu będzie wyglądać wyjątkowo.

 

Makijaż ślubny

Ślub to bardzo ważny dzień w życiu każdej z nas. Każda Panna Młoda chce oczarować gości swoim wyglądem. Makijaż ślubny charakteryzuje się świeżością i delikatnością oraz bezwzględnie musi pasować do sukienki, fryzury i charakteru. Makijaż jest dopełnieniem całości stylizacji i powinien przetrwać w nienagannym stanie nawet całą noc.