GERnétic

Francuska marka GERnétic International to ponad 40 lat badań i doświadczeń w dziedzinie zdrowia i pielęgnacji skóry.

 

Nazwa GERnétic wywodzi się od słów GERontologia (nauka o procesach starzenia się) i geNETYKA.

Laboratoria GERnétic International wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie biotechnologii i biologii komórkowej. Dzięki temu kosmetyki tej marki cechuje głębsze wnikanie składników aktywnych, większa skuteczność oraz zdecydowanie lepsze i szybsze efekty.

Preparaty GERnétic cieszą się bardzo dobrymi opiniami na całym świecie wśród lekarzy, profesjonalistów i osób prywatnych. Ich działanie jest tak silne, że już minimalne ilości stosowanych produktów dają spektakularne efekty stosowania w najróżniejszych przypadkach niedoskonałości skórnych. Działają nie tylko w górnej warstwie naskórka, ale docierają znacznie głębiej do naczyń krwionośnych, limfy i mięśni, dzięki czemu efekty są nie tylko od razu widoczne, ale utrzymują się także przez dłuższy czas. Kosmetyki marki GERnétic International produkowane są z roślin, witamin, mikroelementów, aminokwasów, białek, olejów szlachetnych, 100% naturalnych składników, dzięki którym gwarantują optymalne rezultaty bez ryzyka alergii. Podczas gdy inne metody zawodzą, to właśnie ta marka potrafi walczyć z takimi problemami skórnymi jak: przedwczesne starzenie, trądzik, rumień, trądzik różowaty, oparzenia, łuszczyca, przebarwienia, rozstępy, blizny i bliznowce, bielactwo i wiele innych.

Marka GERnétic International to kompleksowa oferta preparatów do pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i włosów.

GERnetic International oferuje najwyższej jakości francuskie kosmetyki profesjonalne do pielęgnacji twarzy  i ciała, stworzone z myślą o nawet najbardziej wymagających potrzebach. Od ponad 30 lat laboratoria  GERnetic wykorzystują nowoczesne technologie high-tech, dzięki czemu znajdują się w samej czołówce producentów.

Filozofią GERnetic jest dążenie do generowania kosmetyków, które umożliwiają wyrażanie siebie poprzez doskonały synchronizację osobowości i ciała. Dzięki głębokiej penetracji składników regulujących, odżywczych, nawilżających wspomagają przywrócenie naturalnego stanu naszego organizmu, zapisanego w genach. Przeciwdziałają w ten sposób negatywnych wpływom cywilizacji – niekorzystnej diecie, szkodliwym warunkom środowiska, czy życiu w stresie.

Wyjątkowa formuła preparatów, oparta o najnowsze osiągnięcia biotechnologii, umożliwia ich wyjątkową zdolność do wnikania w głąb ciała. Składniki czynne obejmują wyciągi roślinne, witaminy, mikroelementy, aminokwasy, olejki szlachetne. Ich 100% naturalność oraz międzynarodowe atesty gwarantują bezpieczeństwo produktów oraz optymalne rezultaty bez ryzyka alergii.

Preparaty marki GERnetic stosowane są z powszechnym już w kraju powodzeniem w szerokim zakresie kosmetyki profesjonalnej. Efekt obszernego wachlarza zabiegów pielęgnacyjnych i SPA może być podtrzymany pielęgnacją domową. Preparaty przynoszą trudne do uzyskania, bardzo pozytywne rezultaty w pielęgnacji twarzy i głowy, w tym trudnych przypadków, t.j. poparzenia, przebarwienia, łysienie.

W pielęgnacji ciała i biustu skutecznie wspomagają kształtowanie sylwetki, redukują cellulit, są także nieocenione w przypadku poparzeń czy obwisłej skóry. W ofercie znajdują się również preparaty do pielęgnacji twarzy dla mężczyzn, kosmetyki ochronne do opalania oraz morska linia SPA, w której składniki odżywcze przenikają głębiej w skórę dzięki olejkom eterycznym.

Kobiece piękno zawsze było moją pasją”

Stale poszukujemy najlepszych, najnowocześniejszych i najbardziej aktywnych
substancji w dziedzinie zdrowia i urody. Naszym celem jest tworzenie
unikalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, które pozwolą każdej
kobiecie wyrazić swoje piękno. Laboratoria GERnétic zapewniają najlepszą
i najbardziej precyzyjną obsługę klienta, by zaspokoić jego wszelkie oczekiwania.
Każdy nowy produkt jest wynikiem naszej kompleksowej i złożonej pracy.
Witaj w świecie łączącym piękno, najwyższą technologię, kosmetykę i przyjemność.

DR ALBERT LAPORTE

GERnétic i procedury medyczne do zabiegów z zastosowaniem urządzeń

 

Zalet stosowania produktów GERnétic w połączeniu z procedurami medycznymi lub urządzeniami jest wiele. GERnétic pozwala ulepszyć i przyspieszyć pożądany efekt zabiegu oraz zwiększyć satysfakcję klientów. Molekuły odżywcze, tj. aminokwasy, witaminy, oligoelementy i ekstrakty z roślin, są dostraczane bezpośrednio do komórek skóry, aby poprawić ich kondycję oraz odporność.

Produkty GERnétic aktywnie stymulują naturalny proces leczenia skóry. Dlatego stosowanie ich na zakończenie zabiegu – dzięki dodatkowym właściwościom łagodzącym – zapewniają uczucie natychmiastowej ulgi i przyspiesza regenerację skóry. Zalecane są jako regenerator szczególnie po takich zabiegach jak mikrodermabrazja, mezoterapia igłowa, IPL, laser, elektrostymulacja, endermologia czy presoterapia. W celu zoptymalizowania rezultatów, powinny być także używane do pielęgnacji domowej. GERnétic to kompletna gama produktów, posiadająca rozwiązania dla każdego problemu skóry i niedoskonałości twarzy i ciała. Stanowi skuteczne dopełnienie szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych, jak i medycznych, widocznie poprawiając i potęgując ich rezultaty.