Nimue

 Nowy wymiar dermokosmeceutycznej terapii zdrowej skóry

 

Produkty Nimue Skin Technology powstały w wyniku współpracy chirurgów plastycznych i kosmetologów z RPA oraz mikrobiologów z Szwajcarii, Francji, Hiszpanii i USA. To nowa generacja dermo-kosmeceutyków, których aktywne działanie podobne jest do skuteczności preparatów farmaceutycznych.

Wpływają na strukturę i biologiczne funkcjonowanie skóry oraz odtwarzają i rozwijają jej naturalną umiejętność do samoobrony i autoregulacji. Dzięki temu skóra staje się zdrowsza, a rezultaty terapii są widoczne i długotrwałe.

Program zdrowia skóry Nimue opiera się na zastosowaniu przepisanych produktów do pielęgnacji domowej, w połączeniu z profesjonalnymi zabiegami w celu przekształcenia skóry zaczynając od jej najgłębszych warstw. Profesjonalne zabiegi zwiększają przenikania aktywnych składników znajdujących się w przepisanych produktach do pielęgnacji domowej. Połączenie produktów do pielęgnacji domowej z profesjonalnymi zabiegami powoduje poprawę kondycji skóry o 50%.

 

Nimue jest szczególnie doceniane za koncepcję nowoczesnej klasyfikacji skóry:

  • z cechami uszkodzenia,
  • hyperpigmentacyjną,
  • problematyczną,
  • interaktywną.

Unikalna filozofia Nimue opiera się na czterech fundamentalnych zasadach terapii:

  • odmłodzenia,
  • odbudowy,
  • antyoksydacyji,
  • ochrony przed słońcem.

Jako marka oryginalna i wyznaczająca trendy w swojej dziedzinie, NIMUE nieustannie prowadzi badania i rozwija się, aby jeszcze skuteczniej sprostać wyzwaniom swoich klientów na całym świecie, korzystając z wiedzy naukowej oraz opierając się na wyjątkowej filozofii i innowacyjnych koncepcjach.

Dlaczego NIMUE?

NIMUE wykorzystuje nie tylko najbardziej efektywne, naukowo przebadane składniki, zarówno ze źródeł naturalnych, jak i biotechnologicznych, ale również wiele systemów transportu substancji aktywnych takich jak: liposomy, nanosomy, peptydy, systemy polimeryczne, maltodekstryny, cyklodekstryny, mikrokapsułki. Systemy te umożliwiają aktywnym składnikom bezpieczne dotarcie do pożądanej warstwy skóry.

Natomiast wprowadzenie kombinacji AHA – alfa hydroksykwasów (amfoterycznych i buforowanych) w unikalnych koncentracjach, połączeniach, stężeniach i ph preparatów, nie tylko nie podrażniają, ale przy długotrwałym stosowaniu powodują pogrubienie skóry właściwej i jej całkowita odbudowę. Porftolio produktowe obejmuje bardzo szeroką gamę produktów profesjonalnych oraz kosmeceutyków do stosowania w domu dla każdego rodzaju cery.

BIO – ACTIVE TREATMENT NIMUE

Delikatny i bezpieczny zabieg aktywny ukierunkowany na odmłodzenie skóry. Oparty o Bio Active Complex – specjalnie opracowany kompleks składający z 15% buforowanego roztworu alfa-hydroksykwasów o tzw. złotym pH 3, które jest najbardziej skutecznym pH do regeneracji skóry. W skład kompleksu wchodzi: kwas glikolowy – 10%, kwas mlekowy – 3%, kwasu cytrynowy – 2%.

Nimue Bio Active Treatment to zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, stanowiący połączenie eksfoliacji, masażu i aplikacji, dopasowanych do potrzeb klienta,  serum oraz maski w celu otrzymania najlepszych rezultatów.

Zabieg umożliwia osiągnięcie szybkich rezultatów podczas pielęgnacji skóry zniszczonej działaniem promieni słonecznych, jak również skóry z cechami uszkodzenia i hiperpigmentacją.

Nimue Bio Active Treatment może być stosowany jednorazowo lub serii w ramach aktywnych zabiegów odmładzających.

Wskazania do zabiegu:
– cera zniszczonej działaniem promieni słonecznych,
– skóra z cechami uszkodzenia,
– cera z przebarwieniami,
– tzw. cera palacza,
– cera pozbawiona blasku, sucha, matowa,

 

Główne składniki aktywne:
Bio Active Complex 15% (kwas glikolowy – 10%, kwas mlekowy – 3%, kwasu cytrynowy – 2%), Olej eukaliptusowy

 

Efekty zabiegu:
Zabieg redukuje objawy fotostarzenia skóry, dzięki czemu cera staje się jaśniejsza, gładsza i bardziej rozświetlona;
Redukuje drobne zmarszczki, wygładza, nawilża;
Nadaje skórze miękkość i blask;
Przywraca witalność.