Body Wrap – bandaże Arosha

Arosha to marka pochodząca z Włoch. Tworzy ją młody i dynamiczny zespół, który specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry – zarówno profesjonalnej, w gabinecie, jak i domowej. Swoją wiedzę oraz postępy nauki wykorzystują do tworzenia nowych rozwiązań, które pozwalają Naszym Klientom cieszyć się piękną i zdrową skórą.  Po wielu latach rozwoju i doskonalenia produktów stali się europejskim liderem produkującym zabiegi, które wykorzystują bandaże do zawijania ciała. Włoska jakość, charakteryzująca się skutecznym rozwiązywaniem problemów i szybkimi efektami, skutecznie zjednała sobie klientów na całym świecie.

W Naszym Gabinecie posiadamy kompletne programy zabiegowe, które pomagają w skuteczny sposób pozbyć się problemów, takich jak: cellulit obrzękowy lub włóknisty, obrzęki, rozstępy, wiotkość lub suchość skóry.

Programy zabiegowe, które posiadamy w Naszym Gabinecie:

Oedemacel kit – zestaw stworzony do walki z cellulitem obrzękowym. Wyjątkowa kombinacja składników aktywnych, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych, a także międzykomórkowe gromadzenie płynów.

Adipocel kit – zestaw stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. Łączy składniki aktywne mające na celu walkę ze wzrostem adipocytów, a także deformacją włókien kolagenowych, które są odpowiedzialne za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze.

Firming kit – zestaw zaprojektowany do liftingu i modelowania sylwetki. Pomaga nadać jej sprężystość oraz zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry. Zalecany jest w szczególności jako kuracja po odchudzaniu, okresie ciąży i karmienia piersią. Doskonale sprawdza się także przy problemach z rozstępami, a także jako kuracja anty-ageing.

 

Każdy zabieg poprzedzony jest dokładną konsultacją tak, aby dobrać odpowiedni do problemu program. Aby efekty były jeszcze bardziej spektakularne rekomendujemy także pielęgnację domową, dobraną indywidualnie do potrzeb każdego Klienta.