Germaine de Capuccini

Germaine de Capuccini marka stworzona w 1964r. przez wyjątkową kobietę Carmen Vidal, która wychowywana w Algierze obserwowała rytuały pielęgnacyjne kobiet, a dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytym w Paryżu, stworzyła wyjątkowe produkty kosmetyczne, łączące w sobie siłę natury i naukowe podejście.

Firma Germaine de Capuccini koncentruje się na urodzie i potrzebach kobiet, podkreślając ich wyjątkowość, niepowtarzalność i wewnętrzne piękno.

Łabędź w logo marki symbolizuje doskonałość, piękno, czystość, godność i wdzięk. W swojej ofercie firma posiada szereg produktów do pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała, które w swoim składzie posiadają naturalne i czyste mikrobiologicznie substancje inspirowane naturalnymi składnikami roślinnym.

 

PIĘKNO, RELAKS I HARMONIA

Niezwykłą siłą marki Germaine de Capuccini są oryginalne i efektywne rytuały, inspirowane japońską sztuką pielęgnacji. Każdy zabieg rozpoczyna się specjalnie opracowanym schematem oczyszczania, połączonym z masażem relaksacyjnym i elementami aromatoterapii. Kolejnym krokiem jest diagnoza ekspercka i dobór odpowiedniego programu pielęgnacyjnego, dostosowanego potrzeb skóry oraz oczekiwań klienta.

Germaine de Capuccini opracowało szereg procedur pielęgnacji twarzy oraz całego ciała dostosowanych do różnych potrzeb, rodzajów skóry oraz wieku i oczekiwań naszych klientów. Każdy znajdzie dla siebie wyjątkowy rytuał pielęgnujący ciało i zmysły.

 

Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami pielęgnującymi Germaine de Capuccini u nas w gabinecie

 

 

1. TIMEXPERT LIFT (IN) – ZAAWANSOWANY PROGRAM UJĘDRNIAJĄCO – LIFTINGUJĄCY

 

Zabieg pielęgnacyjny którego bardzo istotnym elementem jest liftingujący masaż twarzy. Dzięki połączeniu składników aktywnych ze specjalnie opracowaną techniką stymulacji mięśni zapewnia widoczne rezultaty już od pierwszej sesji.
To nowa koncepcja ujędrniania, która naśladując chirurgiczny lifting, koncentruje się na 3 elementach: UNIESIENIE, WYPEŁNIENIE, POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY.
Celem zabiegu jest wzmocnienie i zagęszczenie skóry. Sekretem linii jest innowacyjna substancja V-Matrix zaprogramowana, aby działać od wewnątrz. Jej zadaniem jest uzyskanie bardziej zwartej struktury skóry poprzez wspomaganie syntezy włókien podporowych i elastycznych. Dodatkowym elementem jest zwiększenie produkcji naturalnego kwasu hialuronowego, który zapewni nam efekt wypełnienia i nawilżenia.
Kosmetyczny efekt liftingu z jednoczesnym działaniem ujędrniającym. Po wykonaniu serii zabiegów skóra jest bardziej elastyczna i napięta. Zmarszczki stają się mniej widoczne. Twarz nabiera objętości, a owal jest bardziej uniesiony.

WSKAZANIA

Program przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie dla osób szukających natychmiastowego efektu liftingującego z jednoczesnym działaniem nawilżającym i ujędrniającym. Skóra dojrzała z objawami zwiotczenia, utratą elastyczności, opadającym owalem twarzy.

Zalecane jest wykonanie serii w odstępach 1 -2 tygodniowych.

 

2. FLOR DE SAL D’ES TRENC

– NATURALNA SÓL Z MAJORKI –

Poniższy zabieg zawiera 3 fazy w pierwszej z nich wykorzystujemy produkt składający się z dwóch rodzajów soli: Flor de Sal i Virgin Sea Salt upraw Es Trenc z Majorki.

Produkt ten wyróżnia to iż: nie był wcześniej poddawany żadnej obróbce zachowuje on swoje pierwotne właściwości. Jest to naturalny preparat najwyższej jakości, który zachowuje cały aromat Morza Śródziemnego i zawiera ponad 80 minerałów i pierwiastków śladowych. Zawartość chlorku sodu, głównego składnika soli kuchennej, jest stosunkowo niska. Zawiera od on natomiast 16 do 20 razy więcej magnezu, jednocześnie zawiera dwa razy więcej potasu i wapnia oraz wiele pierwiastków śladowych.

 

WSKAZANIA:
Zabieg jest przeznaczona dla wszystkich rodzajów skóry.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Należy nałożyć niewielką ilość soli na skórę pokrytą olejkiem EQUISITE NOURISHING OIL, następnie masować w celu usunięcia martwych komórek naskórka. W kolejnym etapie zabiegu dodać kilka kropel emulsji BODY EMULSIFYING SERUM i masować do całkowitego rozpuszczenia kryształków soli. Nie należy zmywać produktów na zakończenie, ale pozostawić je na skórze.

 

 

W sprzedaży posiadamy również produkty komplementarne do użytku domowego, które pomożemy dla Państwa wybrać, min są to:

 

NOWOŚĆ !!! – Zestaw AGE CURE –z linii TIMEXPERT RIDES

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa zaprogramowana na 30 dni stosowania.

To 3 uzupełniające się produkty w formie serum, przeznaczone do stosowania codzienne, na noc.

Zestaw AGE CURE składa się z:

  1. serum RENEW o działaniu wspomagającym odnowę komórkową, to połączenie peelingu kwasowego z enzymatycznym w celu uzyskania optymalnych efektów przy jednoczesnym ograniczeniu podrażnienia.
  2. kolejny krok to serum ONE – NO LINESprzeznaczone do stosowania bezpośrednio po nałożeniu serum RENEW przez pierwsze 15 dni kuracji (1-15 dzień kuracji) zawierające kompleks peptydowy BTX TRIPEPTINE (działający jak botox)
  3. serum TWO – DENSIFYprzeznaczone do stosowania przez kolejne 15 dni kuracji (16-30 dzień kuracji), oparte głównie o składnik TISSULAGE TECH.

SPOSÓB UŻYCIA:

– na uprzednio oczyszczoną i stonizowaną skórę nałożyć kilka kropli produktu RENEW. Równomiernie rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie, delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia.

– następnie przez pierwsze 15 dni kuracji, bezpośrednio po nałożeniu serum RENEW. nałożyć kilka kropli produktu ONE – NO LINES. Równomiernie rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie, delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia.

– następnie polecamy nałożyć krem GLOBAL CREAM WRINKLES , dostosowany do rodzaju skóry. Stosować wyłącznie na noc.

– począwszy od 16 dnia kuracji rozpocząć stosowanie serum TWO – DENSIFY bezpośrednio po nałożeniu serum RENEW. Nałożyć kilka kropli produktu. Równomiernie rozprowadzić na twarzy, szyi i dekolcie, delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia.

– Następnie polecamy nałożyć krem GLOBAL CREAM WRINKLES , dostosowany do rodzaju skóry. Stosować wyłącznie na noc.

 

WSKAZANIA:

Linia przeciwzmarszczkowa polecana zarówno dla osób, które dostrzegają u siebie pierwsze linie mimiczne i drobne zmarszczki, jak i dla osób z bardziej nasilonymi objawami starzenia skóry – zwiotczeniem, zmarszczkami, utratą elastyczności.

 

a) GLOBAL CREAM WRINKLES SOFT- KREM PRZECIWZMARSZKOWY O LEKKIEJ KONSYSTENCJI

Codzienna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, która działa redukująco na linie mimiczne i drobne zmarszczki, zmniejszając ich widoczność, długość i głębokość, a także wzmacnia skórę, ujędrnia i zapobiega pogłębianiu się zmarszczek.  Formuła oparta o kompleksy peptydowe BTX-  tripeptine oraz TISSULAGE TECH.  Kompleksowe działanie ujędrniające, wzmacniające strukturę skóry i poprawiające jej elastyczność. Lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja, nie obciąża skóry, idealna pod makijaż.

WSKAZANIA:

Przeznaczony do pielęgnacji skóry normalnej, mieszanej. Polecany zarówno dla osób, które dostrzegają u siebie pierwsze linie mimiczne i drobne zmarszczki jak i dla osób z bardziej nasilonymi objawami starzenia skóry zwiotczeniem, zmarszczkami, utratą elastyczności.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Na uprzednio oczyszczoną i stonizowaną skórę, nałożyć niewielką ilość kremu i wmasować do całkowitego wchłonięcia. Stosować codziennie, rano i wieczorem.

 

 

b) GLOBAL CREAM WRINKLES RICH – KREM PRZECIWZMARSZKOWY

Codzienna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, która działa redukująco na linie mimiczne i drobne zmarszczki, zmniejszając ich widoczność, długość i głębokość, a także wzmacnia skórę, ujędrnia i zapobiega pogłębianiu się zmarszczek.  Formuła oparta o kompleksy peptydowe BTX-  tripeptine oraz TISSULAGE TECH.  Kompleksowe działanie ujędrniające, wzmacniające strukturę skóry i poprawiające jej elastyczność Kremowa, gęsta konsystencja, wzbogacona o składniki nawilżające.

WSKAZANIA:

Przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i normalnej. Polecany zarówno dla osób, które dostrzegają u siebie pierwsze linie mimiczne i drobne zmarszczki, jak i dla osób z bardziej nasilonymi objawami starzenia skóry zwiotczeniem, zmarszczkami, utratą elastyczności.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Na uprzednio oczyszczoną i stonizowaną skórę, nałożyć niewielką ilość kremu i wmasować do całkowitego wchłonięcia. Stosować codziennie, rano i wieczorem.

 

 

c) GLOBAL CREAM WRINKLES SUPREME- KREM PRZECIWZMARSZKOWY O BOGATEJ KONSTYSTENCJI

 

Codzienna pielęgnacja przeciwzmarszczkowa, która działa redukująco na linie mimiczne i drobne zmarszczki, zmniejszając ich widoczność, długość i głębokość, a także wzmacnia skórę, ujędrnia i zapobiega pogłębianiu się zmarszczek.  Formuła oparta o kompleksy peptydowe BTX-  tripeptine oraz TISSULAGE TECH.  Kompleksowe działanie ujędrniające, wzmacniające strukturę skóry i poprawiające jej elastyczność. Bogata, kremowa konsystencja, wzbogacona o składniki wzmacniające naskórek.

 

WSKAZANIA:

Przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej, pozbawionej komfortu. Polecany zarówno dla osób, które dostrzegają u siebie pierwsze linie mimiczne i drobne zmarszczki, jak i dla osób z bardziej nasilonymi objawami starzenia skóry zwiotczeniem, zmarszczkami, utratą elastyczności.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Na uprzednio oczyszczoną i stonizowaną skórę, nałożyć niewielką ilość kremu i wmasować do całkowitego wchłonięcia. Stosować codziennie, rano i wieczorem.

 

Efekt po 30 dniach stosowania

  

B) Multiregenerating Rose Hip Oil z linii SO DELICATE – Tak Delikatna jak Twoja Skóra

Skuteczna, intensywna pielęgnacja regenerująca. Idealna pielęgnacja skóry twarzy i ciała. Zapobiega uszkodzeniom komórek wywołanym przez promienie UV. Polecany także wspomagająco w regeneracji skóry z uszkodzonymi funkcjami barierowymi, wysoce reaktywnej, wrażliwej, podrażnionej. Stworzony specjalnie do mieszania z dowolnym produktem nawilżającym do twarzy lub ciała w celu uzyskania lepszych rezultatów.

Olejek o silnym działaniu przeciwutleniającym, wyposażony w antyoksydanty i karotenoidy w celu zmniejszenia stanu zapalnego, ochrony przed promieniowaniem słonecznym, naprawy blizn i redukcji zmarszczek.

 

WSKAZANIA:

Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Wskazany zwłaszcza w przypadku:

– Odwodnionej skóra, często narażonej na działanie ekstremalnych klimatów lub środków chemicznych, które zaburzają optymalny poziom nawilżenia skóry.

– Skóry poddawanej zabiegowi peelingu chemicznego, liftingu, blizn pooperacyjnych.

– Skóry poddawanej zabiegom onkologicznym (radioterapia i chemioterapia) z objawami takimi jak suchość, zaczerwienienie lub swędzenie.

– Rozstępów – pomaga poprawić wygląd już istniejących i zapobiec powstawaniu nowych rozstępów

– idealne dla kobiet w ciąży.

 

 

C) Vector Lift z linii TIMEXPERT LIFT (IN)- Kosmetyczny Lifting

SILNE SKONCENTROWANE SERUM O DZIAŁANIU PRZECIWSTARZENIOWYM

Dzięki zaawansowanej technologii V – Matrix, wykorzystującej naturalne składniki, ujędrnia, wzmacnia strukturę skóry i redefiniuje owal twarzy, przywracając młody wygląd. Połączenie peptydów i oligosacharydów wspomaga naturalne procesy regeneracji, syntezy kolagenu i elastyny, kompleks wapnia i glukozy wzmacnia mechanizmy obronne przeciw wolno rodnikowe, a wyciąg z soczewicy poprawia wygląd porów, sprawiając, że stają się one mniej widoczne.

Idealna pielęgnacja bazowa z efektem liftingu.

 

WSKAZANIA:

Przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry, także skóry wrażliwej.

 

C) Supreme Definition Eye Contour –z linii TIMEXPERT LIFT (IN)- Kosmetyczny Lifting

KREM KONTUR OCZU

Formuła, która daje efekt uniesienia, oferując nieinwazyjną alternatywę dla chirurgii powiek. Oparta o technologię BLEFAROPLEX – synergiczne połączenie roślinnych składników aktywnych, które zwiększają syntezę kolagenu i elastyny oraz przeciwdziałają procesom glikacji. Dzięki wzmocnieniu struktury skóry wokół oczu poprawiają jej gęstość, elastyczność i napięcie. Formuła z innowacyjną technologią Alfa-Gel – efekt “drugiej skóry” intensywnie nawilża, wygładza oraz redukuje zmarszczki mimiczne wokół oczu. A dzięki zawartym pigmentom chromowo-korekcyjnym, które selektywnie odbijają i transmitują określone kolory, uzyskujemy efekt rozjaśnienia i redukcji cieni. Do produktu dołączony jest specjalny masażer, który wzmacnia efekt liftingu i poprawia mikrocyrkulację krwi.

 

WSKAZANIA:

Przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry.

 

E) Supreme Definition Cream –z linii TIMEXPERT LIFT (IN)- Kosmetyczny Lifting

KREM PRZECIWSTARZENIOWY, LIFTINGUJĄCY

Głęboko wzmacnia, zagęszcza, ujędrnia, skórę nadając jej elastyczność i miękkość. Produkt oparty o technologię ALPHA-GEL, który generuje efekt “drugiej skóry”. Tworzy na powierzchni naskórka warstwę ochronną, wspomagając penetrację składników aktywnych, zapobiegając utracie wody poprzez uzupełnianie niedoborów ceramidów. W momencie aplikacji skóra jest wyraźnie wygładzona i miękka. Dzień po dniu, owal twarzy jest podkreślony, skóra jest napięta i zwarta. Przy regularnym stosowaniu poprawia się owal twarzy, skóra jest wzmocniona, a zmarszczki wygładzone. Sojusznik kobiet, które szukają produktu dającego widoczny rezultat już od pierwszego dnia stosowania.

 

WSKAZANIA:

Przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry.

 

F) Repair Night Progress Serum z linii TIMEXPERT SRNS- Globalne Odmładzanie

SILNIE SKONCENTROWANE SERUM

Zawierające ponad 50% aktywnych składników o działaniu antyoksydacyjnym.

Jego działanie jest zsynchronizowane z procesami ochrony i regeneracji skóry zachodzącymi w dzień i w nocy. Zawiera innowacyjne składniki Zinc-Glycine Complex oraz RC-Advanced, wspomagające i wykorzystujące naturalne zasoby komórkowe. Wzbogacony o wysokooczyszczony aktywator kolagenu oraz kwas hialuronowy o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, ceramidy, nano-emulgowane składniki, takie jak kompleks multiwitaminowy, witamina C oraz silny kompleks antyoksydacyjny bazujący na 7 ekstraktach roślinnych.

Dzięki swojej formule zapewnia globalną ochronę przed stresem oksydacyjnym i procesem przedwczesnego starzenia skóry. Wzmacnia naturalne procesy regeneracji, nawilża. Doskonałe uzupełnienie pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

 

WSKAZANIA:

Przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry.

 

G) Illuminating Eyes Detox Formula z linii TIMEXPERT SRNS- Globalne Odmładzanie

KREM KONTUR OCZU NA DZIEŃ

Pielęgnacja delikatnej skóry okolicy oka o działaniu detoksykacyjnym, rewitalizującym i przeciwdziałającym oznakom zmęczenia. Dzięki ekstraktowi z Albizia, znanym jako “jedwabne drzewo”, działa przeciw oznakom zmęczenia związanym z gromadzeniem się toksyn w komórkach i wzmacnia zdolność do generowania energii. Kofeiny zawarta w produkcie działa drenująco, lipolitycznie i usprawnia mikrocyrkulację krwi. Jego niezwykła formuła połączona jest z kwasem hialuronowym o wysokiej masie cząsteczkowej oraz aktywnymi składnikami Zinc-Glycine Complex i RC-Advanced, które intensywnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne skóry. Pro-liftine daje natomiast efekt uniesienia i wygładzenia skóry.

 

WSKAZANIA:

Przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry.

 

H) Night Repair Progress Eyes z linii TIMEXPERT SRNS- Globalne Odmładzanie

SERUM KONTUR OCZU NA NOC

Lekkie serum o wysokim stężeniu składników aktywnych (ponad 60%), które rewitalizują i głęboko rozświetlają skórę okolicy oka. Zaprojektowane tak, aby odpowiadał na specyficzne potrzeby delikatnej skóry wokół oczu, nawilżając, redukując zmarszczki i oznaki zmęczenia. Zawiera kompleks cynkowo – glicynowy, zaawansowany technologicznie kompleks RC – advance, aktywator kolagenu o wysokiej czystości, kwas hialuronowy o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej, nano-emulgowany kompleks multiwitaminowy, witaminę C, ekstrakt z Prunus Persicae oraz innowacyjny tetrapeptyd, który działa rozjaśniająco i ujędrniająco. Zalecany do stosowania na noc.

 

WSKAZANIA:

Przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry.

 

I) Pro60+ Extra Nourishing Cream z linii TIMEXPERT SRNS- Globalne Odmładzanie

WYJATKOWY KREM O BARDZO BOGATEJ I JEDWABISTEJ KONSYSTENCJI DLA KOBIET DOJRZAŁYCH ZWŁASZCZA W OKRESIE MENOPAUZY.

Jest to pielęgnacja skoncentrowana na głównych potrzebach skóry dojrzałej: suchość i brak komfortu, obniżona zdolność do obrony i regeneracji, zwiotczenie, zmarszczki, przebarwienia i matowa cera.
To unikalne działanie przeciwstarzeniowe oparte na doświadczeniach epigenetyki. Zawiera EPIGENOL – składnik ekstrahowany z kwiatu nagietka poprzez złożony proces inżynierii enzymatycznej. Potrafi energetyzować kluczowe mechanizmy zachodzące w skórze, zachowując na dłużej młody wygląd. Elementem składowym produktu jest także RC-ADVANCED, który chroni i wzmacnia komórki skóry w dzień i w nocy, zwiększając odporność na działanie czynników środowiskowych. Zapewnia energię i witalność. Wzbogacony koktajlem składników regenerujących i depigmentujących: Cytokiny, kwas hialuronowy, kompleks wielowarstwowych ceramidów.

 

WSKAZANIA:

Przeznaczony dla skóry dojrzałej, suchej i bardzo suchej

 

 

J) Correction and Express Luminosity Eye Contour z linii TIMEXPERT C+(AGE) – Antyoksydacja z witaminą C+

KREM REWITALIZUJĄCY KONTUR OCZU

Intensywnie rozświetlający krem pod oczy. Zawiera tetraisopalmitynian askorbylu, jedną z najbardziej stabilnych i efektywnych postaci witaminy C, oraz ekstrakt z japońskiej śliwy UME o działaniu hamującym procesy glikacji. Działa rewitalizująco, poprawia elastyczność i jędrność delikatnej skóry wokół oczu. Dostarcza niezwykłej świeżości, rozjaśnia cienie i redukuje objawy zmęczenia.

 

WSKAZANIA:

Przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry.

 

K) Intensive Multi Correction Cream z linii TIMEXPERT C+(AGE) – Antyoksydacja z witaminą C+

 

KREM REWITALIZUJĄCY

Krem rewitalizujący o silnym działaniu antyoksydacyjnym i “antyglikacyjnym”. Dzięki składnikom aktywnym, takim jak tetroisopalmitynian askorbylu, jedna z najbardziej stabilnych i bezpiecznych form witaminy C, oraz ekstrakt z japońskiej śliwy UME, redukuje stres oksydacyjny, hamuje tworzenie się A.G.E.’s, opóźniając tym samym proces starzenia się skóry. Regularne stosowanie daje wspaniały efekt zwiększenia jędrności i elastyczności skóry, poprawia koloryt, dodaje młodzieńczego blasku i nawilżenia. Wykorzystane w formule substancje zapachowe, z nutą cytrusów, zwiększają potencjał antyoksydacyjny, jednocześnie dodając energii i pieszcząc zmysły. Bogata konsystencja przeznaczona do pielęgnacji skóry zarówno na noc jak i na dzień.

 

WSKAZANIA:

Przeznaczony dla skóry normalnej.