Thalion

 

Thalion to francuska marka stworzona przy współpracy ojca i syna, rdzennych Bretończyków zafascynowanych rodzinną ziemią i jej naturalnym bogactwem – Morzem I`Rose.

Od ponad 20 lat, na wszystkich kontynentach globu, marka Thalion staje się światowym liderem w dziedzinie spa i thalassoterapii. Globalna dostępność, bardzo wysoka jakość oraz najwyższa z możliwych koncentracja morskich składników aktywnych, zapewnia firmie doskonałą reputację oraz solidną pozycję na arenie międzynarodowej.

Laboratorium Thalion zlokalizowane jest w sercu morza I`ROISE, będącego częścią Oceanu Atlantyckiego, które rozciąga się u wybrzeży Bretanii. To jeden z najbogatszych obszarów morskiego życia, najczystsze wody i światowy rezerwat biosfery.

Thalion znajduje się w sercu największych pól algowych świata i jest jedyną marką skupiającą w swoich rękach całkowity i komplementarny proces produkcji, począwszy od połowu alg, aż po końcową fazę produkcji i tworzenia produktu kosmetycznego.

Produkty powstają z najwyższej jakości organicznych składników, z czego 95% pochodzi z certyfikowanych ekologicznych upraw, gwarantując nie tylko jakość naturalnych składników, ale również ich skuteczność.

Thalion to ekspert morskiej kosmetyki, zawarł najcenniejsze skarby morskich głębin w profesjonalnych rytuałach i unikalnych produktach, oferując Twojej skórze zdrowie, relaks i niepowtarzalne piękno.

Marka oferuje szeroką gamę kosmetyków i kosmeceutyków o działaniu anti-ageing, liftującym, nawilżającym czy regenerującym, a także produkty, ukierunkowane na rozwiązywanie rozmaitych problemów skóry. Oprócz produktów do pielęgnacji twarzy firma oferuje także szereg kosmetyków ujędrniających i modelujących sylwetkę.

 

W naszym gabinecie pracujemy na kosmetykach firmy Thalion. Dobierając odpowiednie produkty do potrzeb skóry wykonujemy zabiegi oraz ceremonie zabiegowe. Każdemu rytuałowi towarzyszy unikalny etap relaksacji, dzięki czemu skutecznie eliminujemy wszelkie ślady zmęczenia, dostarczamy doskonałego samopoczucia oraz intensyfikujemy rezultaty działania zabiegu.

Dodatkowo w naszym gabinecie istnieje możliwość zakupu kosmetyków marki Thalion – a przy ich wyborze możecie Państwo liczyć na nasze doradztwo.

Serdecznie zapraszamy.