Parabotica

Parabotica – to marka stworzona w 1995 r., przez eksperta w dziedzinie dermokosmetyków – Joaquin Roda w Walencji. W swojej 25-letniej tradycji stawia na bezpieczeństwo oraz udowodnioną skuteczność tworząc produkty na najwyższym poziomie. Misją hiszpańskiej marki jest tworzenie linii dermokosmetyków, które stanowią codzienną, kompleksową i samodzielną pielęgnację.

W gamie produktowej Parabotica znajdziemy wyłącznie profesjonalne produkty gabinetowe, które cieszą się uznaniem wśród nawet najbardziej wymagających klientek i klientów.

Dzięki wysokiej koncentracji składników aktywnych firma zapewnia najwyższą efektywność i rewelacyjną skuteczność. Wśród produktów, znajdziemy, zarówno kosmetyki wyspecjalizowane w pielęgnacji cery naczyniowej, dojrzałej, z przebarwieniami, dermokosmetyki oczyszczające, zapobiegające starzeniu oraz wiele innych.

 

Marka Parabotica stawia na tworzenie produktów najwyższej jakości, trafiających precyzyjnie w źródło problemów skórnych, wyróżniając podstawowe sfery, w których skóra potrzebuje szczególnej ochrony:

  • pielęgnacja twarzy,
  • pielęgnacja ciała,
  • ochrona przeciwsłoneczna,
  • terapeutyczne produkty pochodzenia roślinnego.

 

Efekt młodzieńczej witalności, maksymalna wydajność i formuła zaspokajająca potrzeby delikatnej i wrażliwej skóry – to wszystko znajdziemy w produktach Parabotica, która stawia na bezinwazyjne i innowacyjne składy.

Dla fanów produktów organicznych marka ta oferuje terapeutyczne preparaty oparte o składniki pochodzenia roślinnego.
Nasycenie składników aktywnych powoduje, że kosmetyki są niezwykle skuteczne i niosą za sobą ogromne korzyści terapeutyczne dla każdego typu skóry.