RFrax Lift

Rewolucyjne urządzenie, które za pomocą tzw. pinów (mikroigieł) przesyła falę radiową na odpowiednią głębokość skóry, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania określonych struktur skóry. Jest to połączenie metody nakłuwania skóry (frakcjonowania) z ogrzewaniem tkanek za pomocą prądu o częstotliwości radiowej.

 

Działanie? Efekty terapeutyczne? Dla kogo?
Spektrum wskazań terapeutycznych jest dosyć szerokie. Frakcyjna RF mikroigłowa świetnie się sprawdza w tzw. liftingu skóry twarzy, szyi i innych obszarów ciała. Daje super efekty w usuwaniu rozstępów, zdecydowanie przewyższając wszelkie do tej pory stosowane metody. Poza tym jest skuteczna w usuwaniu zmarszczek, szczególnie w trudnych okolicach (warga górna, pod oczami) oraz blizn.

 

Efekty zabiegowe:

  • poprawa napięcia i kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • poprawa napięcia i kondycji skóry brzucha, ud, ramion
  • lifting twarzy i szyi, podniesienie owalu twarzy i podbródka
  • spłycenie zmarszczek i bruzd (szczególnie w trudnych okolicach warga górna, pod oczami)
  • zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
  • odbudowa kolagenu, pogrubienie i ujędrnienie struktury skóry
  • redukcja rozstępów.

 

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu RFrax Lift?
Porównując do innych, inwazyjnych zabiegów, przeciwwskazań do wykonania RF mikroigłowej jest znacznie mniej. W zasadzie głównym przeciwwskazaniem są zaburzenia gojenia się, ciąża oraz rozrusznik serca. Co ciekawe, zabiegi można wykonywać przez cały rok, nawet latem, nawet na opaloną skórę.

Oczywiście przez miesiąc po zabiegu należy stosować zaleconą fotoprotekcję oraz stosować się do innych zaleceń podanych w trakcie sesji zabiegowej.

 

Efekty naszych klientek po 1-zabiegu po miesiącu od wykonania zabiegu: