OXY Megastation

Masaż tkanki łącznej i peeling

Oddychanie tlenem, zastrzyki tlenu i aromaterapia

Masaż tkanki łącznej

Nora Bode jest urządzeniem zaprojektowanym do masażu tkanki łącznej twarzy i ciała. Sprawia, że skóra wygląda młodo i zdrowo, ponieważ zwiększa przepływ krwi w naczyniach, dotlenia skórę, stymulując nawet najgłębsze warstwy skóry. Masaże ciała modelują sylwetkę, zwalczają cellulit, usuwają toksyny, redukują gromadzenie wody w organizmie, stymulują krążenie krwi i limfy i wygładzają rozstępy.

Z kolei masaże twarzy wpływają na zwiększenie mikrocyrkulacji, rewitalizując komórki odpowiedzialne za produkcję takich składników skóry jak fibryna, elastyna, kolagen czy glikozaminoglikany. W efekcie skóra twarzy wygląda świeżo i promiennie, jest wzmocniona, a całe ciało jest wymodelowane i stonizowane. Najnowszą opcją urządzenia Nora Bode Plus jest funkcja pulsacyjnego i/lub dopasowanego do rytmu serca masażu tkanki łącznej. Optymalizuje ona efekt tonizujący i zwiększający przepływ krwi w naczyniach, i sprawia, że Nora Bode jest urządzeniem niezbędnym w walce z wszelkimi niedoskonałościami skóry związanymi z cellulitem czy gromadzeniem tkanki tłuszczowej.

 

Zastrzyki tlenu i składniki aktywne

Dzięki specjalnej końcówce, w którą wyposażone jest urządzenie Nora Bode, czysty tlen jest doprowadzany do najgłębszych warstw skóry pod precyzyjnie obliczonym i w pełni kontrolowanym ciśnieniem. Nawet najgłębsze warstwy skóry są więc odżywiane i rewitalizowane dzięki dobroczynnym właściwościom składników aktywnych. Te specjalnie przygotowane związki są najpierw nakładane, a następnie wprowadzane „zastrzykiem” z tlenu głęboko do wnętrza naskórka przez naturalne kanały między komórkami. Składniki aktywne zaczynają działać dopiero po przeniknięciu w głąb skóry.

Dzięki Nora Bode terapia zastrzykami tlenu jest teraz idealnym rozwiązaniem w zabiegach pomagających na:

 • zmarszczki mimiczne
 • plamy pigmentacyjne
 • rozstępy
 • łuszczycę
 • blizny potrądzikowe
 • rumień
 • blizny
 • podrażnienia skóry
 • objawy cellulitu
 • trądzik różowaty

 

Masaż podciśnieniowy i peeling kulkami szkła

Urządzenie Nora Bode oferuje rewelacyjne zabiegi pielęgnacyjne skóry polegające na stosowaniu precyzyjnie dobranej mieszanki tlenu i mikrokulek ze szkła w celu wytworzenia odpowiedniego poziomu ukrwienia i natlenienia skóry. System ten wykorzystuje dwie funkcje – masażu podciśnieniowego i mikrodermabrazji kulkami szkła – co przyspiesza rezultaty i sprawia, że urządzenie to jest bardzo wszechstronne. Dzięki Nora Bode skóra staje się piękniejsza, ponieważ naczynia włosowate uwalniają tlen do tkanek w sposób ciągły. Doskonałość tej nieinwazyjnej metody polega na działaniu mikrokulek ze szkła, które pozwalają na delikatny i w pełni kontrolowany peeling skóry, spowalniając procesy starzenia, jednocześnie pobudzając mikrokrążenie i metabolizm komórkowy.

 

Oddychanie tlenem i aromaterapia

Urządzenie to pozwala na połączenie oddychania tlenem z zastosowaniem specjalnych olejków eterycznych, tworząc doskonałe antidotum na stres wywołany współczesnym życiem. To także sposób na odkrycie na nowo równowagi emocjonalnej i psychofizycznej. Oddychanie tlenem połączone z aromaterapią działa odtoksyczniająco na całe ciało, pomagając mu pozbyć się negatywnych wpływów zanieczyszczenia atmosfery, smogu, dymu, stresu i wyczerpania. Rewitalizuje ciało, podczas gdy poziom energii fizycznej jest niski. To doskonałe połączenie działa rozluźniająco na ciało i umysł, pobudzając zdolności mnemotechniczne i koncentrację. Przywraca harmonię, dobre samopoczucie i optymizm.

 

Tlen w sprayu i witaminy

Zabieg ten polega na wytworzeniułagodnego strumienia czystego tlenu, który delikatnie masuje skórę, jednocześnie stymulując ją i relaksując. Jest doskonałym środkiem na uszkodzoną lub podrażnioną tkankę. Dzięki swoim dobroczynnym, rewitalizującym, gojącym i antyseptycznym właściwościom, tlen pobudza i przyspiesza naturalne mechanizmy gojenia w skórze.

Dzięki tym cechom, funkcja ta jest idealna dla zabiegów:

 • trądzik aktywny
 • trądzik różowaty
 • niedotlenioną skórę
 • podrażnioną skórę
 • uszkodzoną skórę